Ważny komunikat - zobacz
Masz pytania? Zadzwoń! (17) 871 38 53, 693 647 127

ECO CITY CONTAINER LOGISTIC

Firma MAXLIFT  powstała w 2001 roku i działając, aż do dzisiaj ugruntowała swoją pozycje wśród firm oferujących między innymi usługi w zakresie wywozu i utylizacji odpadów po budowlanych i komunalnych.

 

Dobra organizacja pracy, doświadczona kadra i nowoczesny park maszynowy pozwala na utrzymanie czystości w obiektach na terenie podkarpacia, o czym świadczy stała współpraca z największymi centrami handlowymi i firmami budowlanymi.
 

W ciągu tego okresu stworzyliśmy zespół specjalistów systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje.  Tak wyszkolony personel zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Dla zapewnienia fachowej obsługi oferujemy wynajem kontenerów na odpady  po budowlane (gruz), śmieci i inne nieczystości. Obecnie obsługujemy szereg obiektów handlowych (Galerie, Centra Handlowe) dostarczając prasokontenery tym samym zapewniając efektywną utylizację odpadów.

 

Odbierając od swoich Klientów odpady odpowiadamy za ich bezpieczne unieszkodliwianie. Współpracujemy z kilkoma wybranymi składowiskami odpadów na terenie podkarpacia, które funkcjonują zgodnie z obowiązującym normami europejskimi. Przywiązujemy uwagę do selektywnej zbiórki odpadów. Sortujemy odpady i odzyskujemy surowce wtórne.

 

Istnieje możliwość odbioru odpadów w podziale na opakowania szklane, papierowe, metalowe i plastikowe. Dostarczone w ten sposób odpady są obrabiane i przekazywane do firm zajmujących się przetwarzaniem ich na paliwo alternatywne dzięki czemu nie zalegają na składowiskach odpadów.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę w tworzeniu sortowni odpadów na terenie gminy Rzeszów i gmin sąsiadujących, w związku z tym poszukujemy partnera zainteresowanego współpracą z Naszą firmą .